VALNÁ HROMADA TJ HOSTIVICE


V pátek 31. 5. 2019 se od 18:30 hodin konala v Sokolovně Hostivice valná hromada Tělovýchovné jednoty Hostivice, z.s., jejímž jsme oddílem sportu psích spřežení.


Předsedová a místopředsedová Musher klubu Tlapky v tahu, Dominika Potměšilová a Kristýna Zábranská, se zúčastnily valné hromady Tělovýchovné jednoty Hostivice, z.s. (dále "schůze"). Na počátku schůze byl předsedou TJ, Josefem Žeberou, představen a odsouhlasen následující program. Dále byla paní hospodářkou, Janou Bedrnovou, představena zpráva o činnosti TJ za rok 2018, hospodaření TJ za uplynulý rok a plán hospodaření na rok 2019. Následovala zpráva kontrolní komise za rok 2018 a diskuse, během níž starostka města Hostivice, Klára Čápová, představila strategický plán sportu, do kterého by se jednotlivé oddíly TJ měly zapojit. Poté jsme zájemcům představily náš musher klub a jeho činnost. Po krátké přestávce proběhla volba předsedy TJ, členů výkonného výboru TJ a členů kontrolní komise TJ. Jedním ze členů kontrolní komise byla zvolena Dominika Potměšilová, předseda Musher klubu Tlapky v tahu - děkujeme za svěřenou důvěru. Schůze byla zakončena schválením návrhu usnesení.

28 zobrazení

Rubriky:

Facebook

Instagram

YouTube

Nabídka

©2021  Musher klub Tlapky v tahu (oddíl TJ Hostivice, z.s., člen České asociace sleddog sportů a České unie sportu) | Užití veškerého obsahu je bez souhlasu zakázáno.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now