TLAPKROS je nový závod v individuálním mushingu pořádaný Musher klubem Tlapky v tahu. Pro rok 2019 otevíráme kategorie CCM, CCW na krátké i dlouhé trati a dále kategorii juniorskou a veteránskou. Těšit se můžete na velmi technickou trať v přírodním parku Povodí Kačáku, na které budete překonávat seběhy i výběhy, lesní i polní cesty a dokonce i nějaký ten potůček (a blátíčko :D)... Co víc si přát?

Pro koho je tento závod vhodný? Pro každého, kdo už si běh se psem vyzkoušel, ví co tato musherská disciplína obnáší a získal alespoň základní zkušenosti. Zejména na této technické trati je důležité dobře vyhodnotit, zda je tento závod pro Váš tým vhodný, a to nejen proto, abyste sobě neudělali ostudu, ale také z důvodu bezpečnosti a abyste závod nezkazili ostatním účastníkům.

 

Prosíme všechny závodníky a další účastníky Tlapkrosu, aby se řádně seznámili s propozicemi a pravidly závodu a žádáme o jejich dodržování. Děkujeme!​

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat: info@tlapkyvtahu.cz

 

 

Tlapkros

HARMONOGRAM TLAPKROSU 2019

  • 8:00 - 9:15 - prezence závodníků (OP s sebou)

  • 9:15 - 9:30 - "musherský meeting" (popis trati, značení...)

  • 10:00 - starty kategorie MID (po 15 vteřinách)

  • 10:30 - starty kategorie SPRINT (po 15 vteřinách)

  • 12:00 - vyhlášení  výsledků závodu

* změna harmonogramu vyhrazena

Facebook

Instagram

YouTube

Nabídka

©2019  Musher klub Tlapky v tahu (oddíl TJ Hostivice, z.s. a člen České asociace sleddog sportů a České unie sportu) | Užití veškerého obsahu je bez souhlasu zakázáno.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now