IMG_1877.jpg

TLAPKROS je oficiální závod "na suchu" v individuálním mushingu pořádaný Musher klubem Tlapky v tahu. V roce 2021 budou opět otevřeny oficiální třídy v canicrossu, scooterjöringu a bikejöringu (dle Závodního řádu) a pro příchozí závodníky kategorie v canicrossu.

Pro koho je tento závod vhodný? Pro každého, kdo už si sporty psích spřežení vyzkoušel, ví co tyto musherské disciplíny obnáší a získal alespoň základní zkušenosti. Zejména na techničtější závodní trati je důležité dobře vyhodnotit, zda je závod pro Váš tým vhodný, a to nejen proto, abyste sobě neudělali ostudu, ale také z důvodu bezpečnosti a abyste závod nezkazili ostatním účastníkům.

 

Prosíme všechny závodníky a další účastníky Tlapkrosu, aby se řádně seznámili s propozicemi a pravidly závodu a žádáme o jejich dodržování. Děkujeme!​ * Podrobnosti a propozice k závodu včas zveřejníme.

V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat ředitelku Tlapkrosu, Ing. Dominiku Potměšilovou: info@tlapkyvtahu.cz, +420 731 014 955

 

 

Facebook

Instagram

YouTube

Nabídka

©2021  Musher klub Tlapky v tahu (oddíl TJ Hostivice, z.s., člen České asociace sleddog sportů a České unie sportu) | Užití veškerého obsahu je bez souhlasu zakázáno.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now