19. 6. 2021 - Brdy

Toulat se se psem naší krásnou českou krajinou a pomáhat při tom, to je naše! Proto pořádáme dobročinný společný dogtrek Tlapky na tahu. Pojďte se společně s námi podívat na jedny z nejkrásnějších míst v České republice a pomoci tak dobré věci!

Tlapky na tahu je tak trochu jiný dogtrek. Od klasického dogtrekkingu se liší tím, že zde nejsou překonávány extrémní vzdálenosti a krásnou krajinu si vychutnáváme v pohodovém tempu všichni společně. Přidanou hodnotou této akce je od roku 2019 její dobročinné zaměření. Každý společný dogtrek Tlapky na tahu podpoří vybranou organizaci (jako například psí útulky, organizace pro výcvik asistenčních a canisterapeutických psů, organizace pro osoby se specifickým onemocněním apod.) a věnuje jí část výtěžku ze startovného.

 

Místa, na která vás Tlapky na tahu zavedou, jsou vybírána tak, abyste toho co nejvíce viděli, ne abyste toho co nejvíce ušli. Trasy se snažíme plánovat takové, se kterými si poradí i méně zdatný turista či zdatnější děti.

V případě dalších dotazů nás neváhejte kontaktovat: info@tlapkyvtahu.cz

 

 

 

Facebook

Instagram

YouTube

Nabídka

©2021  Musher klub Tlapky v tahu (oddíl TJ Hostivice, z.s., člen České asociace sleddog sportů a České unie sportu) | Užití veškerého obsahu je bez souhlasu zakázáno.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now